Blog chmura tagów
DZIECKO (NIE) IDEALNE, CZYLI O MOICH CIĄŻOWYCH WYOBRAŻENIACH 0

NOWY BLOGOWY WPIS!!! 09.11.2017

               Chyba każda przyszła mama, będąc w ciąży daje się ponieść wyobraźni, która podsuwa nam różne obrazki z cyklu - jak to będzie. Wyobrażamy sobie jak będzie wyglądało nasze dziecko, jaki będzie miało kolor włosów, oczu, do kogo będzie podobne, albo śmielej, jak to będzie się z nim bawić, chodzić na spacery, no i w ogóle jak będzie wyglądało nasze życie razem. Nie różniąc się zbytnio od innych mam, również od czasu do czasu przez głowę przelatywały mi sielskie obrazki małego roześmianego bobo, wesoło machającego rączkami, albo grzecznie spacerującego z nami za rączkę. Jak można się było spodziewać, wszystko, co sobie wyobraziłam okazało się podwójną nieprawdą... Czytaj dalej :)

czytaj całość »
5 rzeczy, których dowiedziałam się o sobie po urodzeniu dziecka 1

            Uczymy się przez całe życie. Każdy z nas coś o tym wie i nie jest to nic odkrywczego. O sobie również dowiadujemy się co raz to nowych rzeczy. Wraz ze zmieniającymi się cyframi na liczniku, wydaje nam się, że znamy się lepiej, wiemy jak reagujemy w określonych sytuacjach, co powiemy, a czego nie. Są jednak takie zdarzenia w życiu, które po raz kolejny dają nam nowy obraz samych siebie, ujawniają skrywane dotąd supermoce... Czytaj dalej :)

czytaj całość »
Pierwszy blogowy wpis "Najgorsza mama świata!" 4

              Większość  mam, zarówno tych przyszłych jak i świeżo upieczonych boryka się z tysiącem myśli, obaw i nadziei związanych z przyjściem na świat nowego członka rodziny. Większość też, zadaje sobie pytanie – czy podołam? Czy będę dobrą mamą dla swojego dziecka? Czy może zapiszę się na kartach historii jako najgorsza mama ever? Nowa rola, w jaką przyjdzie nam się wcielić, jest jedną wielką zagadką i spędza sen z powiek niejednej z mam... Czytaj dalej

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl